O nás

BuBu 7 je značka produktů pro pejsky a kočky založená na jaře 2011. Naší myšlenkou je zhotovit takové výrobky, pro naše čtyřnohé přátele, aby odpovídali všem potřebným kritériím. A to elegance, styl, manufaktura a materiály. Do našich výrobků patří pelechy, oblečky, obojky, deky a mašle.

Tyto výrobky jsou zhotoveny z látek a kůže vyrobených v Itálii. Osobně látky vybíráme přímo u výrobce a dbáme na kvalitu, konzistenci a barvu. Všechny tyto látky respektují normy EU.

Naše produkty jsou výhradně řemeslnou prací a zhotovují se v České republice. Sledujeme úzkostlivě každý krok při postupu a výrobě. Konečný výrobek musí být precizní prací našich švadlen. Jelikož používáme i hydrorepelentní materiály, některé naše výrobky jako pelechy a oblečky jsou kompletně odolné proti vodě a vlhku. Tudíž i lehce omyvatelné. Modely oblečků plně splní veškeré Vaše potřeby i potřeby Vašich miláčků. Máme v nabídce jak svetříky, nepromokavé teplé kabátky nebo lehčí pláštěnky, tak i sportovní nebo elegantní a trandy oblečení. Velký výběr do jakýchkoliv klimatických podmínek.

Projektem BuBu7 chceme docílit vysoké kvality při manifakturní výrobě, dbát na různorodost artiklů a aby cena byla v poměru s kvalitou. Tímto doufáme, že uspokojíme požadavky všech našich klientů. Kompletní kolekci výrobků najdete v našem E–SHOPU nebo v nejprestižnějších obchodech jak v České republice, tak v celém světě.